Geri Dön

403 - Forbidden

Porsche yedek parça ürünlerini sitemizde görebilirsiniz. Hemen sipariş verin.
Porsche Yedek Parça

Yüksek performanslı bir spor otomobil olan Porsche yedek parça bulmakta oldukça zordur. Tüm bileşenlerin ideal etkileşimi ve mükemmel çalışıyor olması bir Porsche’nin üstün performansının garantilenmesi için kritik olmaktadır. Bu tüm araç için gösterdikleri tutkuyu ve hassasiyeti en küçük bileşenleri geliştirirken dahi gösteren mühendislerin görevidir. Geliştirme aşamasındaki en büyük mücadelelerden biri aşınmadır. Yüksek kaliteli bir yedek parça ile daha yavaş ve dengeli olarak kontrollü aşınma elde edilir. Hızlı dengesiz ve kontrolsüz aşınma genel olarak kötü ürün kalitesinden uyumsuzluktan ve yetersiz uyarlamadan kaynaklanmaktadır. Porsche servisinden orijinal parçaları seri üretiminden çıkış anındaki üstün performansı ve kaliteyi garanti etmektedir. İlk gün yaşanılan ve keyif alınan sürüş deneyimini korumaktadır.  Orijinal parçaların uyumluluğu onları aracınız için mükemmel seçenek haline getirmektedir. Bunun anlamı parçaların daha uzun ömürlü ve aşınmaya daha dayanıklı olması ve aracın değerinin en ideal halde korunmasıdır. 

Porsche Yedek Parça Hakkında 

Spor aracın ismi geçtiğinde ilk akla gelen Porsche yedek parça hakkında bilgiler olmaktadır. Dayanıklı olması ve 6 saniyeden kısa süre içerisinde 100 km hıza ulaşmasından dolayı da sıklıkla tercih edilmektedir. Tasarımı da oldukça estetik ve havalı olmasından dolayı tercih sebepleri arasında yer almaktadır. İlk modelleri 1948 senesinde senesinde sahipleri ile buluşmuştur. Modeli ise Porsche 356 modeli olmaktadır. Ferdinand Porsche 356 tasarımını yaparken oğluna yardım etmiş ve 1951 senesinde vefat ettiği bilinmektedir. Porsche merkezi servisler ile görüşmeler sağlandığında standart bir süreç izlenmektedir. Randevu ayarlamadan ve kabul sürecinden onarıma yanı sıra kalite kontrolüne ve araç iradesine kadar tutarlı bir hizmet gerçekleştirilmektedir. Servis danışmanları ile irtibata geçerek araçların görsel kontrolüne bizzat katılmakta mümkündür. Bir kontrol listesi kullanılarak gerekli işlemler kapsamı ve detayları yanı sıra fiyat gibi dinamik onarım olası onarım alternatifleri, onarım süreleri, öneriler gibi konuları servis danışmanı ile direkt olarak servis bayii içerisinde görüşme imkanlarına sahip olunabilmektedir.

Söz konusu istekler servis içerisinde kesinlikle şansa bırakılmamakta ve tamamen çözüm odaklı çalışmalar devam etmektedir. Aynı zamanda yüksek performans yağları motorun güvenliliği ve performansını korumak adına birçok görevi yerine getirir. O nedenle sadece Porsche için özel olarak geliştirilen bir motor yağı kullanılmalıdır. Özelliklerin korunması için yağın düzenli olarak değiştirilmesi de gerekir. Teknik özellikleri kullanıcı kılavuzlarından bulabilir aynı zamanda yetkili bayilerden de öğrenmek mümkündür. Motordaki hareketli yüzeyler arasında kalıcı bir yağ filmi oluşturmak özellikle silindirler ve pistonlar sıkışmaların önlenmesi için yeterli olarak yağlanmalıdır. Yağlama ve aşınmaya karşı da koruma sağlanarak motorun ömrünü uzatmaktadır. Sürtünmenin azaltılması yakıt tasarrufu sağlamaktadır. 

Yüksek Performanslı Porsche Yedek Parça 

Tüm bileşenlerin en ideal etkileşimi ve mükemmel çalışıyor olması Yüksek performanslı Porsche yedek parça alternatifi ile mümkün hale gelmektedir. Bir yedek parçanın üstün performansı garantileyebilmesi için mutlaka orijinal ürünler ile tamamlanması gerekmektedir. Bu tüm araçlar için geçerliliğini korumakta ve her zaman orijinal parçaların kullanılması gerekmektedir. Hassasiyet noktasına dikkat edilerek sıkıntısız ve sorunsuz olarak araçlar kullanılarak keyif dolu sürüş tutkusu tamamlanabilmektedir. Geliştirme aşamasında en büyük mücadelelerden biri aşınma olurken yüksek kaliteli bir yedek parça ile daha yavaş ve daha dengeli kontrollü aşınma elde edilmektedir. Hızlı ve dengesiz yanı sıra kontrolsüz aşınma genellikle kötü ürün kalitesi ve uyumsuzluktan meydana gelmektedir. Porsche servisinden orijinal parçaları seri üretimden çıkış anındaki üstün performansı ile garantiyi ilke edinmektedir. Orijinal parçaların uyumluluğu araç için güvenlik sağlarken sürücü için de aynı hususu önemli kılmaktadır. Parçalar daha uzun ömürlü ve aşınmaya daha dayanıklı olmasından dolayı araç en ideal bir şekilde korunmaktadır. 

Porsche Yedek Parça Kalitesi 

Bu döneme kadar imal edilmiş olan tüm Porsche yedek parça kalitesi hiçbir şekilde liderliğinden ödün vermeden kalitesini devam ettirmiştir. Bu düzenli bakım sayesinde saf sürüş keyfini senelerden beri yaşatmaktadır. Gelecekte sürüş keyfinden ödün vermeyeceğini garanti eden yedek parça kalitesi ve araç kalitesi her zaman sorunsuz olarak sürüş imkanı tanımaktadır. Sistemlerin düzenli olarak bileşenleri en ideal performanslarını garanti edebilmek için düzenli olarak bakımlarının da yapılması gerekmektedir. Bu değerin korunmasına yardımcı olur ve yolda güvenliliği de arttırır. Bu durumda Porsche ideal uyumlu bir bakım sistemi sunmaktadır. Gerekirse aşınır parçalar ve sıvılar değiştirilebilir. Ortak araç için hangi bakım aralıklarının ve gerekliliklerinden geçerli olunan tavsiyeleri incelemek gerekmektedir. Yeni standartlar belirlemek ve böylesine gelişmiş bir teknoloji sayesinde servisinde de özel gereklilikler yer almaktadır. O nedenle Porsche merkezlerinde HYBRİD araçların ve yüksek voltajlı bileşenlerin bakımı ve onarımı doğru olarak gerçekleştirecek donanıma yanı sıra eğitime sahiptir. Dizel motorlar için ayrı bir depoya doldurulan sıvı gösterge tablolarında uyarı lambaları kalan menzili çeşitli kılavuzlarında bulmak mümkün olmaktadır. Doldurma işlemleri bir Porsche merkezinde mutlaka yaptırılmalıdır. Diğer konularda da yardımcı olacak olan servisler ile kısa zamanda irtibata geçmek mümkündür. 

Porsche Yedek Parça Güvenli Mi?

Uzmanlıkla araçların onarım işleminin tamamlanabilmesi için Porsche yedek parça güvenli mi gibi çelişkilere maruz kalınabilmektedir. O nedenle karmaşıklıklar ve zorluklarla baş etmemek için sadece yetkili bayilerden güvenli olarak orijinal parçalar temin edilmelidir. Yüksek seviyede kalifiye eğitmenler global eğitim merkezleri ile her gün ve teknik işlemler servislerde çözümlenebilmektedir. Her teknisyen sadece kullandığı malzemeler kadar iyi ve kaliteli işlemler tamamlamaktadır. O nedenle Porsche merkezlerinde son derece özel teknolojiler kullanılmaktadır. Hata belleğini okumak ve silmek için kullanılan teşhis test cihazları seramik fren disklerinde aşınma ve yıpranma tespiti yapmak için FCCB fren diski test cihazı yer almaktadır. Yüksek voltajlı araçlarda voltaj bulunmadığını manuel olarak kontrol etmek için bir yüksek voltaj test adaptörü de bulunmaktadır. Orijinal parçaları aracın orijinal kalması için onarımdan sonra yani bakım sonrası dahi kullanmak gerekmektedir. Yedek parçalar ve değişim parçaları araç için en ideal şekilde üretilir ve yüksek kalite standartlarını karşılamaktadır. Bu hem fren diskleri gibi güvenlikle ilgili yedek parçalar hem de gövde panelleri için geçerlik korumaktadır. 

Porsche Yedek Parça Araçları

Araçlar ülkemizde oldukça sevilmesi üzerine Posche yedek parça araçları da sıklıkla araştırılmaktadır. Bu araç modellerinin tümünü yetkili servislerden temin etmek mümkündür. Aracın bir parçasının deiştirilmesi durumunda ürünün araca gerçekten uyum sağlayacağı konusunda dikkatli olmak gerekmektedir. Bu durumda kısa zamanda yetkili bayiler ile irtibata geçerek sorunsuz olarak işlemlerin tamamlanması gerekmektedir. Aynı zamanda sıkıntı yaşamadan sürüş keyfine devam edebilmek için mutlaka orijinal parçaların tercih edilmesi önem taşımaktadır. Araçta ortaya çıkan bir arıza sonrasında yapılan bir değişim hayati önem taşımasından dolayı mutlaka kaliteli yedek parça ürünler ilk tercihler arasında yer almalıdır. Orijinal parçalar oldukça yüksek meblağlarda olmayıp her anlamda her kesimden parçalara sahip olabilmesine imkan tanınmıştır. O nedenle sorunsuz olarak araç sürüş keyfi devam etmektedir. Araçlarda farklı olarak sunulan fiyatlar yedek parçaları da etkilemesinden dolayı araştırma ve analizler gerçekleştirilerek alışverişler tamamlanmalıdır.