Menu

Santana Otomotiv

Ferrari Yedek Parça

Ferrari yedek parça ürünlerini incelemek ve detaylı bilgi almak için bu sayfada gezinebilirsiniz.

Ferrari Yedek Parça 


Ferrari yaklaşık olarak senede 30 adet satışa sunulmaktadır. Bu da ne kadar geniş bir kitleye hitap etmediğinin göstergesi olmaktadır. Ancak bunun avantajları bulunurken dezavantajları da bulunmaktadır. Ferrari çok geniş bir kitleye hitap etmediği için yedek parça stoklayan servis de bulunmamaktadır. Hemen hemen her problem oluşmasında yedek parça için haftalarca beklenmektedir. 

Özel olarak servisini gerçekleştiren kullanıcılar ve kendi aracına bakım ürünleri alan kullanıcılar Ferrari yedek parçası ve bakım ürünleri arayarak bilgiye ulaşmayan Ferrari servisleri ya da bireysel kullanıcılar kısa zaman içerisinde temin edebilmektedir. Teknoloji çağında yaşamamıza rağmen araba hepimiz için zaruri gereksinimler arasında yer almaktadır. Maddi açıdan çok pahalı olan arabalar bulunmaktadır. 

Özellikle spor arabalar arasında sıfır araba almak toplumumuzda herkesin gücünün yeteceği bir durumda olmamaktadır. Fakat şu an ikinci el araba almak için de alternatifler er almaktadır. Sıfırdan çok daha az meblağlara gelen ikinci el araba almak daha uygun olurken ikinci el araba satın alırken de dikkat edilmesi gereken çok fazla detay bulunmaktadır. Özellikle araba çalıntı mı ya da ne kadar hasarı olduğu konusunda temkinli davranmak gerekmektedir. 


Ferrari Tarihçesi 


Bir İtalyan markası olan Ferrari 1920 senesinde Enzo Ferrari ve Alfa Romeo tarafından başlayan yarış ile popüler olmuştur. Enzo yarışlarda başarılı olduğu kadar arabalarda da oldukça tecrübelidir. Yarışacağı arabalar ile oldukça ilgili olmasından dolayı oğlu dünyaya gelince Enzo yarışmaları bırakır. Kendi bir araba atölyesi kurar. Fakat savaş nedeni ile de orayı terk etmek zorunda kalır.

1946 senesinde Moranello’da ferrari’yi kurmuştur. Ferrari otomobil yarışlarının en büyük ismi halini alır. Fakat yavaş yavaş maddi olarak sıkıntıya giren Enzo mafyadan borç alır ve geri ödeyemez. Bunun sonucu olarak her ne kadar kanıtlanamasa dahi mafya  Enzo ve  oğlu Dino’yu zehirleyerek öldürür. Ferrari yok olmaya başlar ve para sıkıntıları çekmeye başlar. 1969 senesinde hissesinin yarısını Fiat’a satar. 

1988 senesinde ise yaklaşık olarak Fiat’ın elinde %90 hisse bulunmaktaydı. Tamamı orijinal olan yedek parçalar ile bütün bakım ve onarım işlemlerini Ferrari yetkili servis gidermektedir. Ferrari firmasının bütün yedek parçaları özel ve nadidedir. Yan sanayi ürünler ise araca zarar verebileceği gibi düzeltilemez ağır sonuçlara neden olabilmektedir. Bu kadar özel bir araca sahip olan kişiler mutlaka başka servislere gitmemeli ve sadece Ferrari yetkili servislerden itina ile hizmet almalıdır. Çünkü araca zarar gelmesi halinde sonrasında sorunlarla karşılaşmak ve düzeltilemez sorunlara neden olmak acı verici bir durum olabilmektedir. 


Ferrari Aksesuarları


Ferrari markasının her parçası hem çok kaliteli hem de çok özeldir. Bu derece mükemmel olan bir arabanın yedek parçaları da sadece araca özel olmalıdır. Yetkili servisler ile irtibata geçerek her parçanın orijinal ürününe sahip olmak mümkündür. Hızlı bozulan bir araç olmayan Ferrari bozulduğu zaman mutlaka yedek parçalara gereksinim duyulabilmektedir. Bu ihtiyaçlar için ise mutlaka yetkili servisler ile görüşmeler sağlanabilmektedir.


Sadece size özel bir araca sahip olmak isterseniz ve siz kendinize özel bir araç yaratmak için Ferrarinin en özel en ucuz aksesuarlara sahip olduğu yetkili servisler ile irtibata geçebilirsiniz. Bu sayede her çeşit aksesuar ile aracınızı daha da güzelleştirme olanaklarına sahip olabilirsiniz. Yine aynı şekilde internet üzerinden de Ferrari yedek parçaları satan ve aksesuar satışında bulunan sanal alışveriş merkezleri ile irtibata geçerek hem uygun fiyata hem de kalitesinden ödün vermeyen ürünlere kısa zaman içerisinde sahip olmak mümkündür. 

Araç sahipleri kısa zaman içerisinde sorunsuz olarak tüm ihtiyaçlarını sıkıntı yaşamadan uygun fiyatlarda temin edebilmek adına kısa zaman içerisinde sahip olma şansını yakalayabilmektedir. Fakat mutlaka site ya da alışveriş yapılan sanal marketlerin güvenilirliği konusunda emin olunması ve uygun fiyatlarda alışveriş yapılabileceğine net olunması gerekmektedir. 


Son Ferrari Modeli F60 Hakkında Yedek Parça Bilgisi 


İtalyan firmasının eşsiz güzide eseri ferrari f60 modeli  güçlü süper spor arabaları ile birçok noktaya değinmektedir. Bazı araba firmaları sadece tek bir alanda odak noktada olurken Ferrari firması sadece bir noktaya değil tüm alanda eşsiz bir halde sürüş keyfini toplumumuza sunmaktan çekinmemiştir. Ferrari güç, konfor, hız ve karizma sunmaktadır. 2012 senesinde de yine aynı şekilde modelin alt kısımları ile oynamadan tavanına müdahale edilmeden üstü açık bir otomobil yapmıştır. 

Bu araç özellikle arabalar için özel bir ülke halini aldı. Adından da bilindiği üzere Amerika’ya özel bir seri olmaktadır. Stil ögelerinin yerleşimi ve tarzı farklı açılardan bakışı oluşturmuştur. Modeller hakkında kısa zaman içerisinde bilgi alınabildiği gibi yanı sıra yedek parçaları hakkında da detaylı bilgilere sahip olmak mümkündür. Ferrari aracının lüks olmasından dolayı her zaman parçaları da bulunmayabilmektedir. Bu gibi durumlarda ise sadece yapılması gereken yetkili servisler ile irtibata geçmek gerekmektedir. 

Bu sayede hem daha uygun hem de kalitesinden ödün vermeyen yedek parçalara sahip olmak mümkündür. En kısa zaman da irtibat kurulabilen yetkili bayilerden uygun fiyatlarda parça temin edebilmek için sizlerde iletişim halinde kalabilirsiniz. Son Ferrari modeli için de yedek parçalar yetkili servislerde bulunmaktadır. Fiyat konusunda endişe duyan toplumumuz mutlaka araç için orijinal ürünler temin etmelidir. Ferrari modelinde sizlerde orijinal parçaları sadece yetkili servislerden temin edebilirken uygun fiyatlarda ikinci el parçalarda satın alarak araca orijinal ürünü taktırabilirsiniz.


Ferrari Araçları İçin İkinci El Yedek Parça 


Ferrari araçların ne kadar pahalı olduğunu toplumumuzda bilmeyen yoktur. Araçların hem daha kaliteli olmasından dolayı hem de lükse girmesinden dolayı fiyatları oldukça yüksektir. Fakat kalitesinden ve karizmasından ödün vermeyen kişilerin ilk tercihleri arasında yer alan Ferrari aracı mutlaka sınırsız bir hayranlık bırakmaktadır. Bu sayede keyif ve huzurla araçlar kullanılırken bozulması muhtemel olmasa dahi herhangi bir sorun oluşması halinde sadece yapılması gereken ikinci el orijinal yedek parçayı temin etmek gerekmektedir. Bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan uygun meblağlarda yedek parçaya sahip olmak mümkündür. Yetkili bayiler ile irtibat kurulamaması halinde ya da servisten aracın gelmesine zaman bulunmaması halinde bu şekilde yedek parçalara sahip olmak için sizlerde ikinci el parça satışı yapan firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.


Ferrari İkinci El Yedek Parça Ne Kadar Güvenilir


Ferrari araçları oldukça maliyetli olmasından dolayı bazı zamanlar maddiyatı kısıtlayabilmektedir. Bu gibi durumlarda yapılması gereken ise sadece ikinci el yedek parça araştırmaktadır. Bu sayede herhangi bir sorun olmadan kısa zaman içerisinde aracınıza sahip olmak mümkündür. Fakat ikinci el yedek parçalar ne kadar güvenli gibi soru işaretlerine maruz kalmamakta imkansızdır. O nedenle güvenli ve kaliteli platformlar üzerinden alışverişler gerçekleştirilmeli ve sorunsuz olarak araçlara takılmalıdır. Çünkü orijinal ürün olmaması halinde aracın sağlığı tamamen bozularak işlevsiz hale gelebilmektedir. O nedenle ikinci el olsa dahi mutlaka orijinal bir yedek parça takılmalıdır. Böylece ileride sorun yaşamadan araçları sorunsuz olarak ileriki evrelerde de kullanmak mümkün hale gelmektedir. 

Call Now ButtonYol Yardım